Obchodní podmínky Kulíškovy dobroty
Obrázek nenastaven

Provozovatelem internetového obchodu www.kuliskovydobroty.cz je Dagmar Spívalová, IČO 61269484, dále jen provozovatel (nebo také prodávající či prodejce).

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami.
 
Uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Kulíškovy dobroty prostřednictvím internetového obchodu  www.kuliskovydobroty.cz. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce a kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.
 
Kupní smlouva vzniká v momentu odeslání objednávky kupujícím.
Prodávající provede potvrzení objednávky. Potvrzením je e-maillová zpráva a adresu uvedenou kupujícím při nákupu.
 
Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 5 pracovních dnů po obdržení platby
 
Zboží je zasíláno PPL, vyjímečně (podle přání zákazníka) Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník PPL a České pošty.
 
Kupující  má právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy a zboží vrátit. 
Kupující nemá právo odstoupit od smlouvy a vrátit zboží, které bylo vytvořeno podle jeho přání (např. atypické série).
 
Kupující musí před vrácením zboží o tomto svém rozhodnutí předem informovat prodejce.
 
Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobením špatným užíváním a ve vhodném obalu zabraňujícím poškození zboží při přepravě. Zboží zasílané zpět není možné posílat na dobírku.
 
Částka na vrácené zboží bude následně vrácena kupujícímu.
 
Prodávající odpovídá za to, že prodávané zboží nemá žádné viditelné vady. Pokud se později ukáže, že přeci jen nějakou vadu má, zákazník má právo na jeho výměnu. Není-li výměna možná, má kupující právo od smlouvy odstoupit.
 
Prodávající může nabídnout kupujícímu při výskytu vady slevu z kupní ceny nebo uzavřít ústní dohodu řešící tento problém. 
 
Ke každé objednávce je kupujícímu vystavena faktura, která slouží zároveň jako záruční list.
 
Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebováno nebo zničeno nedodržením doporučení výrobce.
 
Prodávající prohlašuje, že veškerá osobní data nakupujícího jsou považována za důvěrná a budou použita pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněna, poskytnuta třetím osobám či jinak zneužita.

O prodejci
Kontakt